В історико-культурному комплексі «Замок-музей Радомисль» п’ятий рік поспіль проходить міжнародний фестиваль «Музика Шопена під відкритим небом». Традиційно твори польського композитора Фредеріка Шопена звучали у виконанні всесвітньо відомих піаністів і талановитих дітей. Зокрема, у фестивалі взяли участь лауреати і призери різних міжнародних конкурсів, а також солісти Національної філармонії.
Нинішній фестиваль зібрав двадцять юних музикантів з різних регіонів України. А послухати вальси, полонези, сонати і ноктюрни зібралися посли багатьох держав, а також відомі в Україні та світі діячі культури і мистецтва.

За словами засновниці фестивалю Ольги Богомолець, головна мета заходу — допомогти учням вітчизняних музичних шкіл розкрити свій потенціал, а також розповісти світові про Україну. Тому на захід запросили представників бізнесу та влади з Японії, Нідерландів і Польщі.

Посол Японії в Україні Шигекі підкреслив, що завдяки подібним фестивалям світ має можливість дізнатися про потенціал і культурний розвиток України, що посприяє залученню в нашу культуру і економіку нових інвестицій.

Самі ж діти розповіли, що цієї події чекали з особливим нетерпінням. Оскільки такі фестивалі — це не тільки можливість продемонструвати свої вміння широкій публіці, але і отримати нові незабутні враження.

ШопенФест_2018_01

ШопенФест_2018_02