У ЗАМКУ-МУЗЕЇ «РАДОМИСЛЬ» ВІДБУВСЯ ІІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «МУЗИКА ФРИДЕРИКА ШОПЕНА ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ»

13-14 червня 2015 року на території історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні та Польського Інституту відбувся ІІ Міжнародний фестиваль «Музика Фридерика Шопена під відкритим небом».

Протягом двох днів на території ландшафтного парку комплексу лунали твори великого композитора у виконанні найкращих шопеністів України та світу.

Основна музична програма, що тривала понад 6 год., виконувалась на імпровізованій сцені, розташованій просто неба на Острові Кохання.

Неперевершеним звучанням радували польський піаніст Яцек Кортус – лауреат багатьох міжнародних і всепольських піаністичних конкурсів, зокрема I премії та “Grand Prix” нa IX Miжнародному Шопенівському конкурсі в Aнтоніні, I премії на Всепольському конкурсі iм. проф. Людвика Стефанського у Плоцьку; Інеса Порошина – солістка Національної філармонії України; Тетяна Шафран– молода класична піаністка, лауреат 11 міжнародних конкурсів піаністів, а також найкращі молоді виконавці з музичних шкіл — Євген Моторенко, Володимир Максимчук і Антон Лабік-Пронюк.

Відвідувачі концерту мали змогу насолоджуватись світовою класикою в невимушеній атмосфері – слухати концерт сидячи у кріслі чи зручно розмістившись на килимках посеред зеленої галявини поближче до сцени, лежати прямо на травичці та дивитись в небо, спостерігаючи рівномірний плин хмарок.

Фестиваль за традицією не обмежився лише музичною програмою. Усі гості свята мали можливість приєднатись до спеціальних екскурсій унікальним Музеєм української домашньої ікони «Душа України», відвідати майстер-класи з виготовлення паперу власноруч за технологіями XVII ст., посмакувати старовинною українською трапезою та спробувати свої сили у вправності стрільби з арбалетів та луків.

Сподіваємось, що фестиваль «Музика Ф. Шопена під відкритим небом» стане частиною притаманної українцям культури проведення вільного часу.

Чекаємо наступного року!

               

Вартість вхідного квитка на фестиваль — 200 грн, пільгова ціна — 150 грн, діти до 5 років – безкоштовно.

Додатково гості фестивалю матимуть можливість замовити:

  • Екскурсії в Музеї української домашньої ікони;
  • Майстер клас із виготовлення аркушів паперу за автентичними технологіями XVII ст. у Папірні замку;
  • Катання на човнах та стрільба із арбалету;
  • В «зоні пікніка» — чай, каву, безалкогольні та прохолоджуючі напої, ковбаски, пиріжки та інше;
  • Обід в «Трапезній» замку.

Детальнішу інформацію можна отримати:

info@radozamok.com.ua, тел.+38 097 070 10 07

Фестиваль відбувається за підтримки:

Посольства Республіки Польща в Україні
Польського Інституту в м.Києві
Компаній: «YAMAHA», «ОБОЛОНЬ»
Інформаційнна підтримка: The Kiev Times