Перший фестиваль «Музика Шопена просто неба» відбувся 14-15 червня 2014 року. Його учасниками стали: Пьотр Шиховський – лауреат міжнародних піаністичних конкурсів у Римі, Бухаресті, Такасакі, Дармштадті, Еттлінгені, Бидгощі, Лодзі та Варшаві; Інеса Порошина солістка Національної філармонії України; Лариса Деордієва, солістка Національної філармонії України, лауреат Всеукраїнського конкурсу піаністів ім. Лисенка; вихованці музичних шкіл Києва.

Другий фестиваль «Музика Шопена просто неба» відбувся 13-14 червня 2015 року. Серед його учасників були: Яцек Кортус — лауреат багатьох міжнародних і всепольських піаністичних конкурсів, серед іншого – I премії і “Grand Prix” na IX Miжнародному Шопенівському Конкурсі у Aнтоніні, I премії на Всепольському Конкурсі iм. проф. Людвіка Стефанського у Плоцьку; Тетяна Шафран, українська класична піаністка; Інеса Порошина, вихованці музичних шкіл Києва та Житомира.

Третій «ШопенФест» («Музика Шопена просто неба») відбувся 11-12 червня 2016 року. Окрім уже знайомих слухачам Лариси Деордієвої та Інеси Порощиної, в ньому взяли участь заслужений артист України Юрій Кот, а також вихованці дитячих спеціалізоваинх музичних навчальних закладів — Зоріна Чорноус, Антон Лабік-Пронюк та Євген Моторенко.

Четвертий фестиваль відбувся 17-18 червня 2017 року. В ньому головна увага була приділена юним виконавцям, котрі приїхали до Радомишля з західних та східних областей України. На ньому вперше прозвучали тврои Фридерика Шопена у виконанні дуету Олени Арендаревської (фортепіано) і Леоніда Гержана (віолончель). Виступали також діти — учні музичинх шкіл і училищ зі східних та західних областей України, а також молоді музиканти з Радомишля. Одна з юних дебютанток фестивалю, 13-річна радомишлянка Вікторія Ткачук, стала вже наступного 2018 року Лауреаткою і вододаркою » Гран-Прі» на престижному міжнародному музичному конкурсі «Місто Лева» у Львові.

П’ятий фестиваль відбувся 23-24 червня 2018 року. На ньому була продовжена традиція «стартового майданчику» для молодих талантів. Цього разу головними учасниками фестивалю були талановиті діти з Житомирської, Вінницької, Волинської, Донецької, Харківської, Київської та інших областей України.

Постійними гостями фестивалю є очільники дипломатичного корпусу В Україні країн Європи і Азії — Бельгії, Латвії, Молдови, Румунії, Сербії, Франції, Киргизстану, Південної Кореї, Пакистану, Туреччини, Японії.