Посли 6 країн відвідали музичний фестиваль в Житомирській області

размещено в: Новини і публікації | 0

Посли 6 держав відвідали міжнародний фестиваль «ШопенФест. Музика Шопена під відкритим небом», який проходив в Житомирській області.
Посли шести держав і представники дипломатичних місій, акредитованих в Україні, відвідали міжнародний фестиваль «ШопенФест. Музика Шопена під відкритим небом», який третій рік поспіль проходив в історико-культурному комплексі «Замок-музей Радомисль» на Житомирщині.

Всі кошти, зібрані від продажу квитків, на наступному тижні організатори передадуть сім’ям загиблих воїнів АТО і учасників Революції Переваги.

Про це повідомила засновниця фестивалю та історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» Ольга Богомолець 12 червня у час закриття заходу.

«Не дивлячись на війну в державі, ми все ж маємо можливість під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні проводити фестиваль музики Шопена. Тому що його музика і, зокрема, той революційний етюд, який звучав на Майдані, підтримують дух людей в боротьбі за свободу рідної країни.

Сьогодні український народ має саме таку місію, тому важливо, щоб в суспільство приходила гармонія і бажання створювати, а не руйнувати.

Щорічно наш фестиваль збирає все більше відвідувачів. Так, вчора у нас було 250 гостей, у тому числі — посли Польщі, Японії, Туреччини, Болгарії, Молдови, віце-консул Бельгії.

Ми також продовжуємо традицію, за якою цей фестиваль вже другий рік є благодійним. Всі кошти від продажу квитків і ярмарки, яку влаштовували дружини загиблих героїв АТО і Революції Переваги, на наступному тижні підуть на допомогу їхнім сім’ям через громадську платформу «Люди допомагають людям». Ця платформа була створена рік тому і в майбутньому там буде зібрана інформація про всіх 1,5 тисячі дітей, які залишилися без батька в результаті війни. Поки там тільки дані про двохсот дітей, на прямі карткові рахунки яких за останні вісім місяців надійшло понад 2,5 млн грн «, — сказала Богомолець.

Цього року учасниками фестивалю стали дев’ять піаністів. Наступного року організатори фестивалю «Музика Шопена під відкритим небом» планують зміна його формату. Такої згоди Ольга Богомолець прийшла з послом Республіки Польща в Україні 11 червня, після відкриття заходу.

«Ми зробимо все можливе, щоб цей фестиваль був не тільки міжнародним, але й став всеукраїнським. І наша мета — в наступному році провести маленькі відбіркові тури в дитячих музичних школах кожної області України», — додала вона.

 

Джерело: http://telegraf.com.ua/ukraina/obshhestvo/2532763-poslyi-6-stran-posetili-muzyikalnyiy-festival-v-zhitomirskoy-oblasti.html

Добавление комментариев закрыто.