ІІ Міжнародний фестиваль музики Шопена чекає гостей

размещено в: Новини фестивалю | 0

З 13 по 14 червня 2015 року на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль (Житомирська область) за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні триватиме Другий міжнародний фестиваль «Музика Фридерика Шопена під відкритим небом».

Протягом двох днів на території ландшафтного парку-комплексу лунатимуть твори великого композитора у виконанні солістів Національної філармонії України та спеціально запрошених закордонних виконавців.

Формат фестивалю передбачає, що основна музична програма, що триватиме понад 6 год., виконуватиметься на імпровізованій сцені, розташованій просто неба на Острові кохання. Відвідувачі концерту зможуть насолоджуватись світовою класикою в невимушеній атмосфері – кожен сам обере слухати концерт сидячи у кріслі чи зручно розміститись на килимках посеред зеленої галявини поближче до сцени.

Окрім цього музикою великого композитора можна буде насолоджуватися і в стінах самого замку, зокрема в концертній залі для камерної музики, яка, згідно з результатами акустико-балістичної експертизи, проведеної інститутом гідродинаміки НАН України, відповідає найвищим європейським стандартам. Концерти в ній проводяться без використання підсилюючих пристроїв, і музика, яка тут лине, вражає кожного своєю повнотою, силою та щирістю. Два дні туристична перлина України буде цілком оповита музикою, яку творив один з найвеличніших композиторів за всю історію людства.

Організатори заходу уже другий рік доводять, що класична музика у XXI ст. може знаходити своїх поціновувачів і за межами стін концертних залів філармоній та опери.

Фестиваль за традицією не обмежиться лише музичною програмою. Для усіх гостей свята уже підготували спеціальні екскурсії по унікальному Музею української домашньої ікони. Також до послуг відвідувачів майстер-класи із виготовлення аркушів паперу за автентичними технологіями XVII ст.. Кожен зможе уявити себе на місці середньовічного монаха, що виготовляє папір для потреб Києво-Печерської Лаври. Адже Замок стоїть на місці першої в Центральній Україні паперової фабрики. Сьогодні тут не тільки відновили технології виробництва, але й віднайшли старовинні рецепти підготовки та виготовлення сировини (здавна саме радомишльський папір славився своєю довговічністю та міцністю). Тому власноручно виготовивши свій аркуш паперу та нанісши на нього текст, можете бути переконаним, що його прочитають і ваші правнуки.

Урізноманітнити свій відпочинок можна буде катанням на човнах (весь замок оточений водою, а на території парку є два водоспади) та стрільбою із арбалету. Не забули організатори і про найменших відвідувачів – спеціально для них на одному із численних островів буде облаштована дитяча зона.

Свою участь у фестивалі уже підтвердили Яцек Кортус – лауреат багатьох міжнародних і всепольських піаністичних конкурсів, серед іншого – I премії і «Grand Prix» na IX Miжнародному Шопенівському Конкурсі у Aнтоніні,  I премії на Всепольському Конкурсі iм. Проф. Людвика Стефанського у Плоцьку; Інеса Порошина — солістка Національної філармонії України; Лариса Деордієва — лауреат всеукраїнського конкурсу піаністів ім..Лисенко, солістка Національної філармонії України.

Джерело: http://i-pro.kiev.ua/content/ii-mizhnarodnii-festival-muziki-shopena-chekaye-gostei

Добавление комментариев закрыто.