Шопенівський фестиваль — у «Замку Радомисль»

размещено в: Новини фестивалю | 0

Історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» готується прийняти ІІ Міжнародний фестиваль «Музика Ф. Шопена під відкритим небом». Гостей чекають наприкінці наступного тижня 13-14 червня. Мистецький захід проводиться за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні.

Прес-служба оргкомітету пише:

«Фестиваль «Музика Ф. Шопена під відкритим небом» продовжує виконувати свою місію популяризації творчості одного з великих поляків і встановлення міцних дружніх зв’язків між нашими народами, котрих єднає спільна історія і багато в чому – спільна культура. Фестивалі академічної музики під відкритим небом – хороша європейська традиція. Її намагається впроваджувати і «Замок Радомисль». Ми хотіли би, щоб ця традиція розповсюдилася по всій Україні».

В концертній програмі фестивалю, як і минулого разу, візьмуть участь виконавці високого рівня з України та Польщі, а також виступатимуть юні віртуози – вихованці дитячих музичних закладів України.

Історико-культурний комплекс «Замок Радомисль» пропонує широку культурну і просвітницьку програму для всіх, хто завітає на фестиваль: це і майстер-класи з народних ремесел, виготовлення власноруч паперу за технологією XVII ст. Адже Замок зведений на місці старої папірні Києво-Печерської лаври, де вироблявся папір, на котрому в лаврській друкарні випускали книги. І, звичайно, гостям покажуть експозицію єдиного в світі Музею української домашньої ікони, в котрому зібрана найбільша в Європі колекція українського сакрального мистецтва.

Джерело: http://zhitomir-media.com.ua/ua/news/show/570/shopenivskiy_festival_u_zamku_radomisl.html

Добавление комментариев закрыто.