Фридерик Шопен просто неба

размещено в: Новини фестивалю | 0

13-14 червня 2015 року на території історико-культурного комплексу Замок-музей Радомисль за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні відбудеться Другий міжнародний фестиваль «Музика Фридерика Шопена під відкритим небом»

Протягом двох днів на території ландшафтного парку комплексу лунатимуть твори славетного композитора у виконанні солістів Національної філармонії України та спеціально запрошених зарубіжних музикантів.

Формат фестивалю передбачає, що основна музична програма, яка триватиме понад 6 годин, виконуватиметься на імпровізованій сцені, розташованій просто неба на Острові кохання. Відвідувачі концерту зможуть насолоджуватися світовою класикою у невимушеній атмосфері. Окрім цього, музика польського класика лунатиме і в стінах самого замку, зокрема в концертній залі для камерної музики.

Два дні туристична перлина України, що знаходиться у місті Радомишлі Житомирської області, буде цілком оповита музикою, яку творив один із найвеличніших композиторів за всю історію людства.

За традицією фестиваль не обмежиться лише музичною програмою. Для гостей свята уже підготовані спеціальні екскурсії по унікальному Музею української домашньої ікони. Також до послуг відвідувачів майстер-класи із виготовлення аркушів паперу за автентичними технологіями XVII століття. Адже замок стоїть на місці першої в Центральній Україні паперової фабрики. Урізноманітнити відпочинок можна буде також катанням на човнах і стрільбою з арбалета. Не забули організатори і про найменших відвідувачів – для них на одному з численних островів буде облаштовано дитячу зону.

Фестиваль відбуватиметься також за підтримки Польського інституту в Києві та компанії «YAMAHA».

Джерело: http://music.cultua.media/2813-fryderyk-shopen-prosto-neba/

 

Добавление комментариев закрыто.