У ЗАМКУ-МУЗЕЇ «РАДОМИСЛЬ» ВІДБУВСЯ ІІ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «МУЗИКА ФРИДЕРИКА ШОПЕНА ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ»

13-14 червня 2015 року на території історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні та Польського Інституту відбувся ІІ Міжнародний фестиваль «Музика Фридерика Шопена під відкритим небом».

Протягом двох днів на території ландшафтного парку комплексу лунали твори великого композитора у виконанні найкращих шопеністів України та світу.

Основна музична програма, що тривала понад 6 год., виконувалась на імпровізованій сцені, розташованій просто неба на Острові Кохання.

Неперевершеним звучанням радували польський піаніст Яцек Кортус – лауреат багатьох міжнародних і всепольських піаністичних конкурсів, зокрема I премії та “Grand Prix” нa IX Miжнародному Шопенівському конкурсі в Aнтоніні, I премії на Всепольському конкурсі iм. проф. Людвика Стефанського у Плоцьку; Інеса Порошина – солістка Національної філармонії України; Тетяна Шафран – молода класична піаністка, лауреат 11 міжнародних конкурсів піаністів, а також найкращі молоді виконавці з музичних шкіл — Євген Моторенко, Володимир Максимчук і Антон Лабік-Пронюк.

Відвідувачі концерту мали змогу насолоджуватись світовою класикою в невимушеній атмосфері – слухати концерт сидячи у кріслі чи зручно розмістившись на килимках посеред зеленої галявини поближче до сцени, лежати прямо на травичці та дивитись в небо, спостерігаючи рівномірний плин хмарок.

Два дні туристична перлина України, «Замок Радомисль», була цілком оповита музикою, яку творив один з найвеличніших композиторів. Ми вже другий рік доводимо, що класична музика у XXI ст. може знаходити своїх поціновувачів і за межами концертних залів філармоній та опери.

Фестиваль за традицією не обмежився лише музичною програмою. Усі гості свята мали можливість приєднатись до спеціальних екскурсій унікальним Музеєм української домашньої ікони «Душа України», відвідати майстер-класи з виготовлення паперу власноруч за технологіями XVII ст., посмакувати старовинною українською трапезою та спробувати свої сили у вправності стрільби з арбалетів та луків.

Сподіваємось, що фестиваль «Музика Ф. Шопена під відкритим небом» стане частиною притаманної українцям культури проведення вільного часу.

Чекаємо наступного року!

 

Добавление комментариев закрыто.